Certifikace, atesty

Capáčky Hali Beli obouváme našim dětem. Výběr materiálu a jeho absolutní zdravotní nezávadnost je pro nás prioritní. Na trhu je mnoho různého zboží. Ne všechny výrobky však splňují normy. U každého výrobce se proto vždy ptejte na původ materiálů a jejich zdravotní nezávadnost!

My jsme ve své snaze najít dokonalou useň zašli nejdále jak to jen šlo. Nespolehli jsme se pouze na vyjádření koželužen, že jejich kůže je v pořádku. Chtěli jsme si být stoprocentně jisti, že šijeme z materiálu vhodného pro děti do 3 let (Vyhláška 84/2001) a proto necháváme vzorky usně na vlastní náklady testovat Státním zdravotním ústavem a akreditovanou laboratoří AZL Otrokovice. Testujeme každou jednotlivou barvu usně zvlášť.

Hrdě Vám tedy představujeme výrobek, který prošel všemi přísnými testy a zkouškami a může být označen jako Výrobek vhodný pro děti do 3 let - Capáčky Hali Beli.

Vyrobeny z prvotřídní  německé hověziny, která splňuje ty nejpřísnější české i evropské normy pro dětské výrobky. Kůže je vyráběná ekologickým způsobem, neobsahuje žádné těžké kovy, formaldehyd, azobarviva, šestimocný chrom a další látky způsobující alergie.

I všechny ostatní materiály použité při výrobě capáčků Hali Beli, které se bezprostředně dotýkají dětské kůže, nesou patřičné certifikáty.

Náše capáčky jsou tedy absolutně zdravotně nezávadné a Vaše děti je mohou bez obav nosit i naboso.

noha1

Na ekologii dbáme i při výběru obalu a naše výrobky balíme do recyklovatelných materiálů.